top of page

Parodos pristatymas

DIRBTINIS INTELEKTAS - KONKURENTAS AR PAGALBININKAS KŪRYBOJE

Vėtrė Antanavičiūtė (Lietuva)

Dirbtinis intelektas: konkurentas ar pagalbininkas? Kūryboje intelektas gali būti tiek konkurentas, tiek pagalbininkas, priklausomai nuo to, kaip jis naudojamas ir suvokiamas. DI gali būti neatskiriama kūrybos dalis arba gali palaikyti ir skatinti žmonių kūrybiškumą. Jis gali suteikti žmogui naujų galimybių kūrybinei veiklai ir tuo pačiu atversti duris naujam kūrybos lygiui, tačiau jis nekeičia žmogaus kaip kūrėjo pozicijos arba pačios kūrybos proceso esmės.

Eksponuojami darbai sukurti DI programa. Tai tik pavyzdys kiek DI yra kontroliuojamas ir kiek jame yra laisvos kūrybos. Trys darbai yra skurti vienodos užduoties, vieno teksto pagalba. Tekste nėra žodžio „moteris“ ar „mergina“, bet ji vaizde yra. Pakartoti tokio vaizdo nebeįmanoma, nes visais kitais atvejais moters veido nebus.


TRUMPA BIOGRAFIJA


Vėtrė Antanavičiūtė yra Lietuvos fotomenininkų sąjungos narė, surengusi personalinių parodų Lietuvoje, Suomijoje, Rusijoje. Ji yra dalyvavusi grupinėse parodose, foto ir meno festivaliuose Vokietijoje, Šveicarijoje, Rusijoje, Italijoje, Japonijoje, Kinijoje. JAV. Įvairiuose tarptautiniuose konkursuose yra pelniusi aukso, sidabro, bronzos ir daugelį kitų apdovanojimų.

Vėtrė Antanavičiūtė-Meškauskienė yra baigusi dizaino studijas Vilniaus dailės akademijoje (1992-1998 m.). Fotomenininkų sąjungos narė nuo 1995 m. 1999 m. jai suteiktas tarptautinės fotomenininkų sąjungos garbės vardas AFIAP. Tarptautiniuose konkursuose yra pelniusi ne vieną aukso, sidabro, bronzos apdovanojimą ir per pusšimtį kitų apdovanojimų.

Event date

2023 m. spalio 6 d., penktadienis

Event time

17:00 val.

Event location

Nacionalinio Kauno dramos teatro parodų erdvės

Tickets

Renginys nemokamas

Additional information

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

bottom of page