top of page

Paskaita

KAIP KŪRYBOJE DERA POLITIŠKUMAS, DIRBTINIS INTELEKTAS IR AMŽINUMAS?

Boris Eldagsen (Vokietija)

Borisas Eldagsenas atskleidžia, kokius fotografijos ir promptografijos darbus iš savo kūrybos jis pasirinko, ir kokiu keliu jie atvedė jį į dabartinę instaliaciją. Jis taip pat pateikia ir asmeninius motyvus, pastūmėjusius projekto link ir tai, kaip darbas su Tanvir Taolad atvedė jį prie DI įdarbinimo savo kūrybai.


Menininkas kalbės apie meno prigimtį, meninį požiūrį, bei apie tai, ar įmanoma, jog kažkas, kas nors gali būti ir politiškas, ir nesenstantis vienu metu.


TRUMPA BIOGRAFIJA


Borisas Eldagsenas (*1970) studijavo vaizduojamąjį meną Mainco, Prahos ir Haidarabado meno akademijose bei filosofiją Kelno ir Mainco universitetuose.

Būdamas universiteto dėstytoju, fotomenininku ir skaitmeninės medijos tyrėju, jis gali vadintis vienu iš DI ekspertų Vokietijos fotografijos lauke. Jis yra DFA skaitmeninės tarnybos vadovas ir DGPh narys.


2023 m. balandžio mėn. Borisas atsisakė Sony World Photography (Open Category / Creative) apdovanojimo prisipažinęs, kad konkursui pateikė DI sukurtą fotografiją – tam, kad inicijuotų diskusiją apie DI sukurtus vaizdus fotografijoje. Šis triukas tapo pasauline naujiena, o jo skaitmeninis darbas THE ELECTRICIAN – vienu žinomiausių šiais metais.

Event date

2023 m. spalio 3 d., antradienis

Event time

19:00 val.

Event location

Žalgirio arenos amfiteatras

Tickets

Additional information

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

bottom of page