top of page

Audiovizualinė instaliacija

SAPNUOJANT GYVENIMĄ

Algis Kriščiūnas (Lietuva) & Darius Žičkus (Lietuva)

Išnaudodamas dirbtinio intelekto teikiamas galimybes Algis Kriščiūnas savo tapytus paveikslus pavertė judančiais vaizdais ir sukūrė video takelį, kuris, kartu su Dariaus Žičkaus gyvai atliekamomis kompozicijomis žiūrovams dovanos ypatingus patyrimus.


Algis Kriščiūnas paveikslus dažnai papildo prasmingais aprašymais ir istorijomis, todėl šiame projekte girdėsite ne tik muziką, bet ir vaizdus lydinčius pasakojimus.


TRUMPA BIOGRAFIJA


Darius Žičkus (Nazcaman), šiuolaikinės muzikos kompozitorius ir atlikėjas, ilgą laiką gyvenęs ir kūręs Londone, bendradarbiavęs su garsiausiais pasaulio muzikantais, sugrįžo į Lietuvą ir įsikūrė Palangoje. Čia, pušynų ramybėje ir jūros ošime ir gimė gražiausios jo kompozicijos.

 

Algis Kriščiūnas, tapytojas, fotografas, muzikantas.

Algio Kriščiūno tapyba lyginama su siurrealistų ir simbolistų kūriniais, o pats autorius vadina juos humanistiniu žvilgsniu į pasaulį. Menininko kūriniai pilni asmeninių išgyvenimų, nerimo ir džiaugsmo, slaptų žinučių ir prasmių, kurias kiekvienas žiūrovas perskaitys savaip.

Nuo 2011 metų menininkas gyvena Fuerteventūros saloje (Ispanija).

Event date

2023 m. spalio 30 d., pirmadienis

Event time

19:00

Event location

Kino Centras "Romuva"

Tickets

Renginys nemokamas

Additional information

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

bottom of page