top of page

Instaliacija

IŠSIVALYMO TELEFONAS

Gabija Vėja Bagdonaitė (Lietuva)

Išsivalymo telefonas yra sąveika tarp dviejų elementų, mano pačios patyrimų ir kritikos kapitalistiniam spiritualumui. Nuolatinis įviarių skirtingų šventikų praktikų pritaikymas vis valant ir pridedant naujų problemų. Šis santykis tapo dvasinės gerovės pirkimu-pardavimu, labiau primenančiu ne ritualines-meditacines praktikas, o savotišką verslą, iš kurio tarsi ištrauktas visas jautrumas, spiritualumas. Išsivalymo telefonas sujungia biorokratinį kapitalistinį spiritualumą su meditacinėmis praktikomis, skirtomis išsivalyti vieną ar kitą problemą. Kartu su išsivalymo telefonu yra įvairūs okultistniai įrankiai, kurie patys turintys seką – kas po ko turi eiti, yra kaip dar vienas pasiūlymas-metodas, tai tarsi parduotuvė, kurioje spiritualiai išsigydyti gali pats.


TRUMPA BIOGRAFIJA


Gabija Vėja Bagdonaitė šiais metais baigė VDA fotografijos ir medijų meno studijas, toliau tęsia savo meninę veiklą. Pagrindinis domėjimosi laukas – atsigręžiant į Naujojo amžiaus judėjimo daromą įtaką šiuolaikiniam pasauliui, bandyti sukurti tiesioginį sąlytį su fenomenais: tiek atsigręžiant į archajinės pasaulėjautos romantizavimą, ieškant tapataus santykio su gamta, tiek ieškant santykio su šiandienos okultistiniu pasauliu.

Renginio data

2023 m. spalio 6 d., penktadienis

Renginio laikas

16:00 val.

Renginio vieta

VDU menų galerija “101”

Bilietai

Renginys nemokamas

Papildoma informacija

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

bottom of page