top of page

APIE

Tarptautinis fotografijos ir medijų meno festivalis džiaugiasi galėdamas paskelbti atvirą kvietimą teikti paraiškas fotografijos ir medijų meno menininkams iš viso pasaulio!
img137.jpg

„Open Call 2023“ tema

Dirbtinio intelekto ir meno sąveikos ateitis

Pasinaudokite savo kūrybiškumu ir žiniomis, kad parodytumėte, kaip dirbtinis intelektas gali būti įtrauktas į kasdieninį gyvenimą

Sukurkite unikalų ir įkvepiantį meninį darbą, kuriame atsispindėtų nauja tikrovė, pavojai ar naujos galimybės, kurias dirbtinis intelektas atneša į mūsų visuomenę. Nebijokite analizuoti sudėtingesnių visuomeniškų temų apie etines dirbtinio intelekto pasekmes kasdienybėje ir mene bei privatumo, autentiškumo ir manipuliavimo klausimus.

Norėdami dalyvauti, pateikite savo paraišką vadovaudamiesi mūsų svetainėje pateiktomis gairėmis. Dalyvauti bus galima nuo birželio 1 d. iki liepos 10 d. Mūsų vertinimo komisija vertins visus darbus pagal jų originalumą, kūrybiškumą ir koncepciją. Galimos kelios sekcijos: studentams ir profesionaliems menininkams.

Vienoje paraiškoje galite pateikti iki 20 darbų. Prie kiekvieno darbo turi būti pridėta teksto pastraipa, kurioje argumentuojate, kaip pateiktas projektas atitinka festivalio temą. Visus pateiktus darbus peržiūrės festivalio komisija, sudaryta iš pirmaujančių fotografijos ir medijų meno srities ekspertų. Atrinkti projektai bus eksponuojami Tarptautiniame fotografijos ir medijų meno festivalyje 2023 ir darbų autorius gauti vieną iš festivalio apdovanojimų.

Festivalio laikotarpiu – 2023 m. spalio 1 d. – spalio 31 d. – bus atrinkta 30 menininkų projektų, kurie bus eksponuojami asmeninėse ir grupinėse parodose.

Tarptautinis fotografijos ir medijų meno festivalis yra naujausias tokio pobūdžio renginys Kauno miesto kūrybinėse dirbtuvėse. Festivalis kuria erdvę šiuolaikiniams menininkams, profesionalams, studentams ir mėgėjams keistis patirtimi, užmegzti naujus ryšius ir ateityje pradėti bendrus projektus. Visi atrinkti menininkai turi puikią galimybę būti reklamuojami plačiajai, atsidavusiai auditorijai, kritikams ir kuratoriams.

Kodėl verta dalyvauti Tarptautiniame fotografijos ir medijų meno festivalyje?

  • Asmeninė arba grupinė darbų paroda Kauno miesto centre;
  • Kvietimas dalyvauti paskaitose bei prezentacijose;
  • Festivalio partnerių siūlomos eksponavimo ir publikavimo galimybės;
  • Ilgalaikis festivalio atstovavimas ir skatinimas;
  • Darbų publikavimas ir įtraukimas į Festivalio programą;
  • Tarptautinės spaudos dėmesys.

IPMA FESTIVALIS kviečia visus fotografijos ir medijų meno profesionalus, studentus bei entuziastus dalyvauti meno festivalyje

web_background.jpg

MISIJA

Tarptautinis fotografijos ir medijų meno festivalis yra ne pelno siekianti organizacija, sukurta skleisti informaciją apie medijų meną ir fotografiją, pritraukti ir palaikyti susidomėjimą pristatant, plėtojant ir propaguojant šias meno formas, stiprinti esamą ir užmegzti naują bendradarbiavimą su aukštojo mokslo institucijomis, kurios turi medijų meno krypties studijų programas.

FESTIVALIS

Festivalio metu organizuojamos atviros diskusijos, paskaitos apie fotografiją ir medijų meno ir kūrybos galimybes. Festivalio tikslas yra padėti menininkams bendrauti su publika ir fotografijos bei medijų meno srities ekspertais. Menininkams suteikiame prieigą prie tarptautinio tinklo, kur jie galėtų rasti naujų darbo, publikavimo ir eksponavimo galimybių.

img144.jpg
img137_edited.jpg

RENGINIAI

Projektus, dalyvaujančius Tarptautiniame fotografijos ir medijų meno festivayje, vertina pirmaujančių ekspertų komisija. Festivalio programą sudaro menininkų pokalbiai, seminarai, portfolio peržiūros ir medijų meno/fotografijų instaliacijos.

VIETA

Kuruojamas parodas bus galima atrasti viešosiose erdvėse ir meno institucijose bei buvusiose pramoninėse teritorijose. Dauguma parodų bus lengvai prieinamos ir nemokamos.

img135.jpg
bottom of page