top of page

Paskaita

NEURAL DAEMONS WITH SUGARY DIVINATIONS

Jukka Hautamäki (Suomija)

Medijų menininkas Jukka Hautamäki nagrinėja dirbtinio intelekto ir vizualiųjų menų sąveikos ateitį: kaip ateityje atrodys menininkų kūryba? Kas bus jos autoriumi, kokios bus jos pristatymo formos? Kokios bus dirbtinio intelekto naudojimo galimybės ir ar jis gali būti pasitelkiamas kaip svarbi priemonė išreikšti susikaupusiai kūrybinei energijai?


TRUMPA BIOGRAFIJA


Jukka Hautamäki yra suomių medijų meno kūrėjas (MfA), įsikūręs Helsinkyje, Suomijoje. Jis dirba su AI, foto medija, garsu ir elektronika. Jo kūrybos laukas apima instaliacijas, animaciją, fotografiją ir šiuolaikinių medijų kūrinius. Instaliacijos atskleidžia skaitmeninio matymo ir žmogaus pojūčių sąveiką. Naujausios parodos – personalinė paroda Joensuu meno muziejuje (2021), galerijoje MUU (2020), galerijoje Forum Box (2018).


Jukka Hautamäki projektai buvo pristatomi asmeninėse ir grupinėse parodose SuperCollider galerijoje Los Andžele, NeurIPS Creativity Workshop Monrealyje, HIAP, Mustarinda, Field_Notes by Bio Art Society, AAVE festivalyje, RIXC festivalyje Rygoje, Pixelache festivalyje, Mansedanse festivalyje, Animatricks festivalyje, Helsinkio festivalyje, „HORSEANDPONY Fine Arts“ Berlyne, „Kunsthalle Helsinki“, „Skaftfell“ menų centro projektų erdvė Seydisfjordur mieste, „Avatar“ centre Kvebeke ir SIM Reikjavike.

Event date

2023 m. spalio 5 d., ketvirtadienis

Event time

16:00 val.

Event location

Nacionalinio M.K. Čiurlionio muziejaus auditorija

Tickets

Renginys nemokamas, su registracija

Additional information

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

bottom of page