top of page

Virtualios realybės instaliacija

ATRODO TAIP TIKRA! Binauralinis ASMR išskirtinis dėmesys ŠNABŽDANT

Gailė Cijūnaitytė (Lietuva)

…tai nutinka ne itin dažnai… aukščiausiame intensyvumo taške jaučiamos tęstinio, statiško pojūčio bangos, kurios keliauja nuo galvos į kaklą, stuburą, pečius, rankas ir kojas. Dažniausiai tai trunka nuo 5 sekundžių iki minutės. Gali užplūsti ne tik kaip banga, gali atsirasti skirtingose kūno vietose vienu metu, be jokios konkrečios tvarkos… kartu ar atskirai. (GentleWhispering, 2016)


Dabar kažkas kitaip. Nerimo apimti milenialsai blaškosi pasimetę ir nebežinodami, kaip šiame informaciniame triukšme surasti ramybę. Išjungti telefonus, naikinti interneto antenas? Kam pasimelsti? Kaip gyventi? Būk mano draugas – aš sumokėsiu!


Prisėsk, kaip laikaisi? Žinai, gali atsipalaiduoti. Tiesiog atsipalaiduok, viskas yra gerai. Jei šiandien tau to niekas dar nesakė – aš tavimi didžiuojuosi.


Fotografija Lauruno Skeisgielos.


TRUMPA BIOGRAFIJA


Gailė Cijūnaitytė

Informacija ruošiama.

Renginio data

2023 m. spalio 7 d., šeštadienis

Renginio laikas

13:00 val.

Renginio vieta

Laikinoji M. K. Čiurlionio dailės galerija

Bilietai

Renginys nemokamas

Papildoma informacija

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

bottom of page