top of page

Paskaita

DIRBTINIS INTELEKTAS: KONKURENTAS AR PAGALBININKAS KŪRYBOJE

Vėtrė Antanavičiūtė (Lietuva)

Dirbtinis intelektas: konkurentas ar pagalbininkas? Kūryboje intelektas gali būti tiek konkurentas, tiek pagalbininkas, priklausomai nuo to, kaip jis naudojamas ir suvokiamas. DI gali būti neatskiriama kūrybos dalis arba gali palaikyti ir skatinti žmonių kūrybiškumą. Jis gali suteikti žmogui naujų galimybių kūrybinei veiklai ir tuo pačiu atversti duris naujam kūrybos lygiui, tačiau jis nekeičia žmogaus kaip kūrėjo pozicijos arba pačios kūrybos proceso esmės.


TRUMPA BIOGRAFIJA


Vėtrė Antanavičiūtė yra Lietuvos fotomenininkų sąjungos narė, surengusi personalinių parodų Lietuvoje, Suomijoje, Rusijoje. Ji yra dalyvavusi grupinėse parodose, foto ir meno festivaliuose Vokietijoje, Šveicarijoje, Rusijoje, Italijoje, Japonijoje, Kinijoje. JAV. Įvairiuose tarptautiniuose konkursuose yra pelniusi aukso, sidabro, bronzos ir daugelį kitų apdovanojimų.

Vėtrė Antanavičiūtė-Meškauskienė yra baigusi dizaino studijas Vilniaus dailės akademijoje (1992-1998 m.). Fotomenininkų sąjungos narė nuo 1995 m. 1999 m. jai suteiktas tarptautinės fotomenininkų sąjungos garbės vardas AFIAP. Tarptautiniuose konkursuose yra pelniusi ne vieną aukso, sidabro, bronzos apdovanojimą ir per pusšimtį kitų apdovanojimų.

Renginio data

2023 m. spalio 7 d., šeštadienis

Renginio laikas

15:00 val.

Renginio vieta

Nacionalinio M.K. Čiurlionio muziejaus auditorija

Bilietai

Renginys nemokamas, su registracija

Papildoma informacija

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

bottom of page