top of page

Parodos pristatymas

LAISVĖ

Eglė Jasaitytė (Lietuva)

Projektas „Laisvė“ – tai 9 fotomontažo darbai, kurie simbolizuoja žmogaus kūrybiškumo išlaisvinimą, kurį suteikia (ir dar stipriau suteiks ateityje) nuolat tobulėjantis dirbtinis intelektas. Dėka naujųjų technologijų žmonija bus palaipsniui išlaisvinama iš kūną ir protą alinančio fizinio darbo, o tai leis įprasminti savo egzistavimą pasitelkiant kūrybiškumą. „Laisvė“ žiūrovą skatina suprasti teigiamą dirbtinio intelekto įtaką, nebijoti konkurencijos meno atžvilgiu ir inspiruoja ieškoti naujų kūrybos taškų.


Projektas „Laisvė“ sukurtas 2023 m. ir niekur neeksponuotas.


TRUMPA BIOGRAFIJA


Eglė Jasaitytė šiuo metu studijuoja VDU Kūrybinės industrijos magistantūros studijose; 2023 metais Menų spaustuvėje, Vilniuje, eksponuota asmeninė paroda „Svaiguliai“.


Taip pat dirba su individualia veikla (freelance) šiose sferose: video montažas, kūrybinių edukacijų vedimas vaikams ir suaugusiems; Ukrainos vaikams veda įvairias menines edukacijas.


https://www.instagram.com/7.16.art/

Renginio data

2023 m. spalio 6 d., penktadienis

Renginio laikas

17:00 val.

Renginio vieta

Nacionalinio Kauno dramos teatro parodų erdvės

Bilietai

Renginys nemokamas

Papildoma informacija

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

bottom of page