top of page

Trumpametražis filmas

SAUSIS, 2023, 2 MINUTĖS

Bruno Carnide (Portugalija)

Trumpametražis filmas sukurtas per 24 valandas naudojant tik dirbtinį intelektą.

Menininkai kovoja siekdami kūrybinės laisvės, kai technologija ir dirbtinis intelektas vis labiau įsiveržia, tačiau jie atsilaiko ir ieško ramybės gamtoje.

Jokie vaizdai nebuvo užfiksuoti, piešti ar modeliuoti.

Joks tekstas nebuvo parašytas arba įrašytas.

Jokia muzika nebuvo sukurta arba atlikta.

Žmogus buvo reikalingas tik norint duoti užduotis ir sudėti dalis kartu.

 

TRUMPA BIOGRAFIJA


Bruno Carnide yra nepriklausomas portugalų režisierius ir Leiria Film Fest – Tarptautinio trumpametražių filmų festivalio įkūrėjas ir direktorius, kuris buvo du kartus nominuotas Sofijos apdovanojimams Portugalijos kino akademijoje.


Bruno Carnide režisavo keletą fantastikos, animacijos ir dokumentinių trumpametražių filmų, kurie laimėjo dešimtis apdovanojimų ir buvo demonstruojami šimtuose filmų festivalių visame pasaulyje, įskaitant Oskarui kvalifikuojančius festivalius.


Jis yra judančio vaizdo muziejaus kuratorius Portugalijoje ir taip pat kino srities dėstytojas Leirijos politechnikos institute ir Superior Miguel Torga institute (Portugalijoje).


Kaip laisvai samdomas specialistas, Bruno Carnide režisavo šimtus vaizdo klipų tokioms įmonėms, kaip Google, Volkswagen, Ford, MTV, Nickelodeon, RTP arba Schweppes. Jis taip pat kartais dalyvauja tarptautinių filmų festivalių komisijose kaip žiuri narys.


https://brunocarnide.com/

Renginio data

2023 m. spalio 6 d., penktadienis

Renginio laikas

16:00 val.

Renginio vieta

VDU menų galerija “101”

Bilietai

Renginys nemokamas

Papildoma informacija

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

bottom of page