top of page

Video instaliacija

ARRESTING JIM ROBINSON

Danielius Šermukšnis (Lietuva)

„Arresting Jim Robinson“ veikia dialogo su dirbtiniu intelektu principu. Šį kūrinį sukūrėme kartu. Darbo pavadinimas, trukmė bei turinys didžiąja dalimi apsprendžiami dirbtinio intelekto, o aš atlieku savotiško katalizatoriaus vaidmenį. Rūšiuoju ir rikiuoju gan padriką virtualių minčių srautą į savotišką naratyvą, renku medžiagą, reikalingą dirbtinio intelekto mokymui bei paskolinu jam savo virtualų kūną, kaip terpę kurioje jis gali formuoti naujas savo versijas pasitelkdamas kitų žmonių veidus. Kūrinyje girdimi AI atsakymai į mano nebylius klausimus. Kartu bandome atsakyti kaip dirbtinis intelektas mato save, laiką, meną ir galiausia mus, žmones.


TRUMPA BIOGRAFIJA


Danielius Šermukšnis yra interaktyvaus ir medijos meno kūrėjas. Gimė ir augo Vilniuje, 2021 metais baigė „Fotografijos ir medijų meno“ bakalaurą Vilniaus dailės akademijoje. Šiuo metu yra „Interface Cultures“ magistro studentas „Kunstuniversität Linz“, Austrijoje. Studijų metu dalyvavo įvairiose parodose Lietuvoje, bei užsienyje. Šiemet su savo kūryba debiutuoja viename didžiausių interaktyvaus ir technologijomis pagrįsto meno festivalių Europoje – „Ars Electronica“, vykstančiame Austrijoje.

Renginio data

2023 m. spalio 6 d., penktadienis

Renginio laikas

16:00 val.

Renginio vieta

VDU menų galerija “101”

Bilietai

Renginys nemokamas

Papildoma informacija

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

bottom of page