top of page

Parodos pristatymas

MORTE

Jukka Hautamäki (Suomija)

„Morte” serija buvo pradėta birželio 2023 m. Ji nagrinėja klausimus, susijusius su mirtimi, gyvenimu, amžinybe, žmonėmis, mistinėmis būtybėmis ir mitologija. Morte („išnykimo veiksmas“) turi daugiasluoksnę prasmę; kaip ji siejama su asmeniniu gyvenimu, kaip pasaulis aplink mus lėtai slenka į nežinomybę. Morte estetika eksperimentuoja su erdviniu suvokimu, atskirtimi ir abstrakcija.


TRUMPA BIOGRAFIJA


Jukka Hautamäki yra suomių medijų meno kūrėjas (MfA), įsikūręs Helsinkyje, Suomijoje. Jis dirba su AI, foto medija, garsu ir elektronika. Jo kūrybos laukas apima instaliacijas, animaciją, fotografiją ir šiuolaikinių medijų kūrinius. Instaliacijos atskleidžia skaitmeninio matymo ir žmogaus pojūčių sąveiką. Naujausios parodos – personalinė paroda Joensuu meno muziejuje (2021), galerijoje MUU (2020), galerijoje Forum Box (2018).


Jukka Hautamäki projektai buvo pristatomi asmeninėse ir grupinėse parodose SuperCollider galerijoje Los Andžele, NeurIPS Creativity Workshop Monrealyje, HIAP, Mustarinda, Field_Notes by Bio Art Society, AAVE festivalyje, RIXC festivalyje Rygoje, Pixelache festivalyje, Mansedanse festivalyje, Animatricks festivalyje, Helsinkio festivalyje, „HORSEANDPONY Fine Arts“ Berlyne, „Kunsthalle Helsinki“, „Skaftfell“ menų centro projektų erdvė Seydisfjordur mieste, „Avatar“ centre Kvebeke ir SIM Reikjavike.

Renginio data

2023 m. spalio 5 d., ketvirtadienis

Renginio laikas

19:00 val.

Renginio vieta

Laikinoji M. K. Čiurlionio dailės galerija

Bilietai

Renginys nemokamas

Papildoma informacija

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

bottom of page